Výběr z kategorie
26. 12. 2012  -  Denker press test

Na pardubickém vojenském letišti probíhalo testování bestie na čtyřech kolech. Ve vyhrazeném prostoru letiště na trati z kuželů si mohli novináři vyzkoušet Ford Mustang 302 Boss a k dispozici byl i Nissan GT-R, které v rámci promoakce připravila společnost Denker.

Má třetí účast na srazu sportovních aut, který pořádal Seizis Nikolaos s jeho Klubem sportovních aut. Foceno druhý rok hlavně u boxu společnosti Denker, galerie je tentokrát z větší části zaměřená na detaily a lidi.

První letošní den otevřené dráhy se konal při příležitosti akce Autochip Tuning Show. Z našeho boxu jezdily dva modely BMW M3 - E46 a E92. Za fotoreportem z akce pak najdete pohled na exkluzivní Lamborghini Aventador z firmy Denker.

Konec motoristické sezóny uzavřel brněnský okruh otevřením dráhy pro širokou veřejnost. Bohužel spoustu lidí odradilo od návštěvy počasí, které jasně dávalo najevo, že je podzim - celý den bylo zataženo, sychravo a velmi chladno.

Nürburgring Nordschleife. Zkráceně Ring. Srdce zaplesá každému motorsport nadšenci byť jen při vyslovení tohoto názvu. Aby ne, Nordschleife je bezesporu pomyslnou svatyní závodních okruhů. Ne nadarmo se jí přezdívá "zelené peklo" - pro svou rozsáhlou délku plnou rychlostních úseků a četných zatáček společně s úzkou šířkou po celé delce trati se tento okruh p...

Po roce jsem zavítal na sraz klubu sportovních aut, který jsem fotil už loni. Letos jsem se tak soustředil prakticky jen na dění na pitlane, neboť na obslužný úsek pro akreditované fotografy jsem se nedostal. Ve výsledku mi to ale vůbec nevadilo, nakonec jsem měl chvíli možnost trať fotit i z jiné perspektivy - rovnou z jedoucího auta (Ferrari 458 Challenge:...

16. 10. 2010  -  WSBK 2010, Brno

Ohlédnutí za mistrovstvím světa motocyklových superbiků, které se konalo v Brně na začátku července. Vzhledem k mé absenci na MotoGP jsem do WSBK galerie zařadil více fotek jako satisfakci pro fandy motorek. :)

7. 8. 2010  -  FIA WTCC 2010, Brno

Mistrovství světa cestovních vozů má v Brně dlouholetou tradici. Souběžně s těmito závody sbíraly na Automotodromu body také vozy, jedoucí poháry FIA Formula Two, Trofeo Maserati Gran Turismo MC, Seat Leon Eurocup a MINI Challenge (jejich závod jsem nefotil).

První červnový víkend hostoval brněnský Masarykův okruh sérii závodů WSbR, která do Čech zavítala vůbec poprvé. Závody složené z několika kategorií byly skvěle proložené doprovodnými akcemi a atrakcemi pro celou rodinu. Všem návštěvníkům akce navíc zpříjemňovala skutečnost, že byl vstup zcela zdarma. Fotografům už tak příjemně nebylo - víkendové horké slunce...

Mistrovství světa vytrvalostních závodů pod záštitou Mezinárodní automobilové ferderace předposlední víkend v květnu dovedlo do Brna na okruh vozy Aston Martin, Corvette, Lamborghini, Ford, Maserati, Nissan, Ascari, Audi, BMW Alpina, Dodge, Ferrari, Jaguar, Morgan a Porsche.

8. - 9. 5. 2010 se na brněnském Masarykově okruhu konal každoroční Mezinárodní sraz Klubu sportovních aut, jehož zakladatelem je Seizis Nikolaos. Přináším fotoreport ze soboty, kde auta během dne doprovodilo hned několik podob rozmarného počasí.

6. 4. 2010  -  Stránská skála - Climber

Stránskou skálu jsem navštívil kvůli kvetoucím Koniklecím. Jakou náhodou a štěstím byla příležitost vidět zkušenějšího odvážlivce, šplhajícího po skále rozvážně nahoru. Neodolal jsem a pořídil si několik snímků.

Termíny
Červen 2021
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Volný termín
Částečně obsazený termín
Nerezervovatelný termín
Nezávazná poptávka
Design v 4.0: Jan Džačovský 2009 - 2012 (jd-foto@ffpower.cz)  |  Počet návštěv:
[CNW:Counter] Antispam.er.cz